Our range of products include metal angle bead.







₹ 63 / FeetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Feet |
| Brand | Indomesh |
| Material | Aluminium |
| Thickness | 0.4 mm |
| Usage/Application | Construction |
| Length | 3 m |
| Edge | 45 mm |
| Weight | 0.123 kg/m |
Sumit Gupta (Proprietor)
Gupta Metal Mesh
Shop No-221, Main Bazar Ajmeri Gate,, New Delhi - 110006, Delhi, India