Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer expanded metal fence and expanded metal security fence.










₹ 80 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Kg |
| Usage/Application | Construction |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 4 mm |
| Surface Finish | Galvanized |
| Length | 10 m |
| Material Grade | SS304 |
| Brand | Indomesh |
| Width | 2 m |






₹ 62 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Kg |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Construction |
| Brand | Indomesh |
| Width | 0.5 m |
| Surface Treatment | Galvanized |
| Length | 10 m |
| Thickness | 3 mm |
| Material Grade | SS304 |
Sumit Gupta (Proprietor)
Gupta Metal Mesh
Shop No-221, Main Bazar Ajmeri Gate,, New Delhi - 110006, Delhi, India
