Offering you a complete choice of products which include ss perforated coil, stainless steel perforated coil and 40 mm stainless steel coils.




Get Latest Price
| Thickness | 1 mm |
| Size | 80 mm |
| Brand | Jindal |
| Usage/Application | Construction |
| Country of Origin | Made in India |


Get Latest Price
| Thickness | 2mm |
| Size | 40 mm |
| Brand | RATHI |
| Usage/Application | Construction |
| Country of Origin | Made in India |



Get Latest Price
| Brand | Indo Mesh |


Sumit Gupta (Proprietor)
Gupta Metal Mesh
Shop No-221, Main Bazar Ajmeri Gate,, New Delhi - 110006, Delhi, India

